Proutidekorace.cz - Dekorace z proutí
 Hodnocení
5/5
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
QR code

Plastová podmiska Agro 80 cm terakota

Plastová podmiska Agro 80 cm terakota
Plastová podmiska Agro 80 cm terakota
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
Značka
Prosperplast
33.88 Kč bez DPH
41.- KčCena s DPH
skladem
(recyklační poplatek je započítán v ceně)    
Délka: 77,5 cm
Šířka: 15 cm
Výška: 2,5 cm
Váha: 0,110kg

Charakteristika výrobku: Podmiska pod truhlík AGRO.
Materiál: Plast.
Barva: Terakota.

Praktická plastová podmiska navržená speciálně pro truhlíky s rostlinami. Tato odolná a lehká podložka poskytuje efektivní záchyt vody a předejde úniku zeminy nebo kapalin do okolí. Je ideální pro udržení čistoty na okenních parapetech, balkonech nebo na terase. Svou speciální konstrukcí chrání podložka pod truhlíkem podlahu nebo povrch před přebytečnou vlhkostí. Vyrobená z kvalitního plastu, je odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Díky tomu je ideálním řešením pro zachování čistého a pečlivě upraveného vzhledu vašeho prostoru s rostlinami.

Plastová podmiska je nedílnou součástí truhlíku Agro. Chrání parapety a jiné povrchy před poškozením. Zabraňuje rozlítí vody. Při koupi plastového truhlíku Agro kupujte stejnou velikost podmisky. 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Varianty produktu
 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.